PRODUKTY

ETYKIECIARKA

etykietowanie
kosmetyków

ETYKIECIARKI
półAUTOMATYCZNE

ETYKIECIARKI
AUTOMATYCZNE

głowice
etykietujące

ETYKIECIARKA PRZEMYSŁOWA 

Zgodnie z obowiązującym prawem wyroby sprzedawane na terenie Polski muszą być opatrzone polską nazwą towaru. Konieczna jest również wyczerpująca informacja na temat produktu – jego składu, instrukcji użytkowania, warunków przechowywania. Towar nie może zostać dopuszczony do obrotu, jeśli na etykiecie nie znajdują się wymagane informacje o producencie lub eksporterze. To wszystko sprawia, że coraz większa grupa przedsiębiorstw decyduje się na wybór urządzeń takich, jak etykieciarka przemysłowa.

Czym jest etykieciarka?

Etykieciarka to urządzenie mechaniczne służące do nanoszenia etykiet na wyroby. Innymi słowy to maszyna do etykietowania  i tak też jest często określana przez Klientów. W zależności od potrzeb danego środowiska pracy etykieciarki mogą stanowić integralny element linii produkcyjnej lub pracować solo. Ich podstawowym atutem jest możliwość dostosowania procesów do wymagań zewnętrznych – regulacji krajowych i międzynarodowych – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności pracy. Etykieciarki oferowane są jako urządzenia automatyczne i półautomatyczne, ale występują także etykieciarki ręczne. Dostępne są również głowice etykietujące, które wyróżnia przede wszystkim kompaktowa budowa umożliwiająca instalację urządzenia w miejscach niedostępnych dla pełnowymiarowej etykieciarki przemysłowej. Maszyna do etykietowana może być również zaprojektowana i wykonana zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta, to pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie procesu etykietowania do wymogów branży i potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Etykieciarka do butelek

Zawartość etykiety to jeden z aspektów komunikacji marki z klientem, w dużej mierze regulowany przez przepisy krajowe i międzynarodowe. Schludny i estetyczny wygląd opakowania z nałożoną etykietą to drugi z czynników determinujących stosunek konsumenta do producenta. Obecnie konsumenci zwracają uwagę na estetykę wybieranych produktów, wymaga to m.in. równej aplikacji etykiet – zwłaszcza w przypadku produktów premium.

Etykieciarki do butelek to urządzenia umożliwiające skuteczną aplikację etykiet, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki opakowania. Dlatego też znajdują zastosowanie nie tylko w branży spożywczej, ale również kosmetycznej – wszędzie tam, gdzie produkt gotowy dostarczany jest do konsumenta w butelce (szklanej, plastikowej, z tworzywa pochodzącego z recyclingu). Profesjonalne urządzenie do etykietowania gwarantuje precyzyjną aplikację etykiety we wskazanym miejscu oraz jej solidne mocowanie do opakowania.

Etykieciarka automatyczna

Proponujemy etykieciarki automatyczne, które pomogą dostosować procesy do wymagań zewnętrznych, a przy tym usprawni zarządzanie produkcją i przyczyni się do zwiększenia efektywność pracy. Etykieciarki automatyczne wyposażone są dotykowe ekrany, detektory etykiet czy system pozycjonerów. 

Etykieciarka KERT

Jesteśmy producentem etykieciarek. Klientów zainteresowanych wzbogaceniem linii produkcyjnej o nowoczesną etykieciarkę zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie maszyn, takich jak:

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wieloletnie doświadczenie poparte bardzo dobrą znajomością branży pozwala nam na dostarczanie najwyższej jakości usług na każdym etapie procesu modernizacji/rozbudowy linii produkcyjnej klienta. Każda oferowana przez nas maszyna do etykietowania jest urządzeniem odznaczającym się wysoką wydajnością, sprawnością i trwałością.