PRODUKTY

ETYKIECIARKI AUTOMATYCZNE

ETYKIECIARKI
AUTOMATYCZNE DO
OPAKOWAŃ PŁASKICH

ETYKIECIARKI
AUTOMATYCZNE DO
OPAKOWAŃ OKRĄGŁYCH

ETYKIECIARKI
AUTOMATYCZNE DO TUB
I KARTUSZY

Etykiety umieszczane na produktach zawierają ważne dla konsumentów, najczęściej wymagane przepisami prawa informacje. Znakowanie artykułów spożywczych, czy kosmetyków oraz towarów w wielu różnych branżach jest wymagane przez rynek i międzynarodowe standardy. Dlatego proponujemy Państwu rozwiązanie, które pomoże dostosować procesy do wymagań zewnętrznych, a przy tym usprawni zarządzanie produkcją i przyczyni się do zwiększenia efektywność pracy.

PEŁNA AUTOMATYZACJA

Etykieciarka sposobem na poprawę
wydajności w przedsiębiorstwie

Linie produkcyjne naszych klientów są wydajne i nowoczesne, ponieważ zostały wyposażone w etykieciarki automatyczne.
Są to urządzenia, które po odpowiedniej konfiguracji samodzielnie znakują towary i stają się ważnym elementem każdej linii. Ich użytkowanie w przedsiębiorstwie jest doskonałym sposobem na spełnienie standardów oraz na poprawę wskaźników wydajności.

CECHY ETYKIECIAREK AUTOMATYCZNYCH

W co wyposażone są nowoczesne etykieciarki automatyczne?

Nowoczesne etykieciarki automatyczne można odpowiednio zaprogramować. Urządzenia mają zamontowany ekran dotykowy, który umożliwia sterowanie i ustawianie wybranych parametrów

Za prawidłowy przebieg znakowania towarów w procesie produkcji odpowiada najwyższej jakości detektor etykiet: optyczny, indukcyjny, ultradźwiękowy lub Herma – dobrany zgodnie z Państwa potrzebami

Etykieciarka automatyczna jest sterowana za pomocą komputera (sterownik PCL).

Nasze etykieciarki automatyczne są wyposażone w system pozycjonerów. Jego rolą jest sprawne pozycjonowanie i separowanie produktu, by etykieta została naklejona równo i w odpowiednim miejscu.
Nad prawidłowym znakowaniem towarów powinien czuwać również przeszkolony pracownik, który może na bieżąco kontrolować to, jak pracują etykieciarki automatyczne na linii produkcyjnej, korzystając w tym celu z czujników wizyjnych lub kamer. By zapewnić bezpieczeństwo operatorowi, każda etykieciarka automatyczna jest wyposażona w osłony BHP.

W skład całego systemu etykietującego wchodzą również drukarki do etykiet termo-transferowe lub hot-stamping, a każde z urządzeń ma możliwość pracy non-stop, co pozwala osiągać zadowalające wyniki.

Nasze etykieciarki automatyczne mają różną wydajność, w zależności od kształtu znakowanych opakowań – na płaskie naklejają do 10000 sztuk etykiet na godzinę, okrągłe do 10000 sztuk z pasa bocznego lub do 3600 etykiet, jeśli używana jest obrotnica, a przy znakowaniu tub i kartuszy w jedną godzinę etykieciarka automatyczna może nakleić około 4800 etykiet.
Dostępne są urządzenia w wersji podstawowej, ale każde z nich można wyposażyć również w dodatkowe moduły, które rozbudowują jego funkcjonalność. Model do znakowania tub może pakować ometkowane towary do pudełek zbiorczych, a etykieciarka automatyczna do opakowań płaskich po założeniu aplikatora będzie naklejała znaczniki od góry opakowań.

PEŁNA
AUTOMATYZACJA

Nowoczesna etykieciarka automatyczna pomoże usprawnić pracę linii produkcyjnej, a tym samym obniżyć koszty oraz zwiększyć wydajność produkcji. Zachęcamy Państwa do kontaktu – nasi specjaliści pomogą dobrać model w konfiguracji dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstwa.