innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

ETYKIECIARKI - Etykietowanie
kosmetyków

ETYKIECIARKI

ETYKIECIARKI -
ETYKIETOWANIE
KOSMETYKÓW

Branża kosmetyczna to miliony produktów o różnych składach i właściwościach.

Wszystkie, niezbędne dla konsumenta informacje powinny znaleźć się na niewielkich naklejkach umieszczonych z przodu, z tyłu lub na spodzie słoiczka, butelki albo flakonu. Obowiązkiem producenta jest właściwe znakowanie – etykietowanie kosmetyków. Jak robić to najlepiej, czyli jednocześnie wydajnie i zgodnie z obowiązującymi standardami? Warto wykorzystać do znakowania towarów kosmetycznych nowoczesne etykieciarki półautomatyczne i automatyczne.

ETYKIECIARKI

oD CZEGO ZACZĄĆ
ETYKIETOWANIE
KOSMETYKÓW

Etykietowanie kosmetyków może odbywać się za pomocą etykieciarek półautomatycznych, które są obsługiwane przez użytkownika i przeznaczone do krótkich serii.

W zależności do kształtu, wielkości opakowań oraz sprawności operatora proces przebiega sprawnie – w jedną minutę może zostać naklejonych około 1500 sztuk etykiet. Odpowiednie przystawki sprawiają, że jedno urządzenie półautomatyczne służy do oklejania opakowań w każdym kształcie: okrągłych, płaskich, czy tub. Etykieciarki automatyczne to większe sprzęty, które stanowią element linii produkcyjnej. Urządzenia mają wydajność do 10000 sztuk etykiet na godzinę i są połączone w jeden system z drukarką do etykiet. Automatyczne etykietowanie kosmetyków z ich udziałem jest szybkie i efektywne.

Etykieciarka ma podnieść efektywność procesu produkcji i dostosować linię do obowiązujących, międzynarodowych standardów. W przedsiębiorstwach, które chcą się rozwijać i być liderami w branży, etykietowanie kosmetyków nowoczesnymi etykieciarkami powinno być standardem w dziale produkcji.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Rodzaje etykieciarek do etykietowania kosmetyków

ETYKIECIARKI
AUTOMATYCZNE

ETYKIECIARKI
PÓŁAUTOMATYCZNE

GŁOWICE
ETYKIETUJĄCE