ETYKIECIARKI PÓŁAUTOMATYCZNE

Etykietowanie stanowi nieodłączną czynność w procesie produkcji takich artykułów jak żywność, czy kosmetyki. Im szybciej i sprawniej przebiega znakowanie towarów, tym większa jest efektywność całego cyklu. Dlatego proponujemy Państwu nasze etykieciarki półautomatyczne, których wykorzystanie w przedsiębiorstwie pomoże spełnić wymagania rynku oraz poprawić wydajność pracy na produkcji.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o nowoczesnych etykieciarkach półautomatycznych

Etykieciarka półautomatyczna jest obsługiwana przez użytkownika, zatem to od jego wprawy zależy, jaka wydajność zostanie osiągnięta. Wykwalifikowany pracownik, korzystając z naszego urządzenia, może nakleić około 1500 sztuk etykiet na minutę. Wszystkie oferowane przez naszą firmę etykieciarki półautomatyczne można doposażyć w specjalne przystawki, by zwiększyć ich funkcjonalność. W wariancie podstawowym urządzenia służą do oklejania jednego rodzaju opakowań: płaskich, okrągłych lub tub. Dzięki przystawkom etykieciarka półautomatyczna może być uniwersalna i używana do znakowania pudełek o różnych kształtach. Każde urządzenie wkleja dwie etykiety jednocześnie: na front i na tył opakowania, co ma wpływ na efektywność procesu produkcji.  Etykieciarka półautomatyczna pozycjonuje etykiety względem znacznika umieszczonego na produkcie oraz względem korka Fip-top, który jest głównym elementem zamknięcia zawiasowego butelki. Wiele rozwiązań zastosowanych w naszych urządzeniach ma na celu usprawnienie produkcji. Właśnie dlatego etykieciarki półautomatyczne zostały wyposażone w ekran dotykowy, który ułatwia użytkownikowi obsługę, detektor etykiet optyczny lub indukcyjny (ewentualnie ultradźwiękowy lub Herma) oraz czujnik produktu. Warto pamiętać, że etykieciarki półautomatyczne to doskonały wybór do oklejania w krótkich seriach.

Poprawa wydajności produkcji dzięki zastosowaniu etykieciarki

Zastępowanie pracy ludzkich rąk nowoczesnymi urządzeniami ma na celu poprawę efektywności wykonywania zadań. Jest również gwarancją, że przedsiębiorstwo spełni rozmaite standardy dotyczące samego procesu oraz finalnego produktu. Co więcej, ryzyko popełnienia błędu przy czynnościach powtarzalnych i wymagających precyzji, dzięki częściowej automatyzacji i wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań maleje niemal do zera. Etykieciarki półautomatyczne są bardzo wygodne w użyciu, a oklejenie opakowania niezależnie od tworzywa, z jakiego zostało wykonane, trwa dosłownie chwilę. Obsługa urządzenia ogranicza się do właściwego ustawienia parametrów i sprawnego nakładanie i zdejmowanie produktów.

Wydajna etykieciarka półautomatyczna to jedno z niezbędnych urządzeń na produkcji, które usprawni pracę i pozwoli na wyeliminowane ryzyka wystąpienia błędów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na etykieciarki półautomatyczne przeznaczone do oklejania opakowań płaskich, okrągłych oraz tub. Nasz zespół specjalistów pomoże w doborze takiego urządzenia, które spełni potrzeby Państwa działu produkcji.

Menu