PRODUKTY

Głowice etykietujące

Aplikator V1

Aplikator v2

GŁOWICE ETYKIETUJĄCE

Etykietowanie odgrywa istotną rolę w procesie produkcyjnym. Znakowanie produktów w wielu branżach jest wymagane przez rynek krajowy i międzynarodowe standardy. Dlatego aplikacja etykiet na opakowaniach powinna przebiegać w sposób zapewniający ich prawidłowe umiejscowienie i czytelność, a zarazem w sposób, który nie spowalnia całej linii produkcyjnej.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących branże produkcyjne i przetwórcze oferujemy Państwu rozwiązania, które pomogą w dostosowaniu produkcji do wymagań zewnętrznych, a przy tym zapewnią utrzymanie wysokiej efektywności pracy. To głowice etykietujące dostępne w dwóch wariantach.

Jak działają głowice etykietujące?

Głowice etykietujące nazywane również aplikatorami to urządzenia służące do etykietowania towarów. W zależności do wymagań danego zakładu aplikator może zostać wyposażony w drukarkę do nanoszenia dodatkowych informacji, takich jak data przydatności do spożycia, numer serii czy inne.

Nowoczesne głowice etykietujące charakteryzują się niewielkim rozmiarem i kompaktową budową, co umożliwia ich efektywną i bezpieczną eksploatację w miejscach niedostępnych dla przemysłowych etykieciarek automatycznych. Niewielki gabaryt idzie w parze z wysoką wydajnością, jak i dobrą jakością etykietowania. Jakość etykietowania ma istotne znaczenie z perspektywy budowy wizerunku danej marki. Konsumenci instynktownie sięgają po produkty opakowane w estetyczne i wizualnie atrakcyjne opakowania, co wymaga odpowiedniej aplikacji etykiety informacyjnej na pudełku, butelce, tubie czy każdym innym opakowaniu jednostkowym.

Głowice etykietujące KERT

Klientów zainteresowanych modernizacją/rozbudową linii produkcyjnej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od wyboru odpowiedniego urządzenia etykietującego, przez jego kustomizację, aż po montaż i serwis eksploatowanej etykieciarki i głowicy etykietującej.

Oprócz głowic etykietujących firma KERT oferuje między innymi nalewarki do butelek, całe linie produkcyjne oraz inne nowoczesne roboty przemysłowe.