PRODUKTY

KONFEKCJONUJEMY USŁUGOWO

KONFEKCJONUJEMY USŁUGOWO

W ramach usługi konfekcjonowania oferujemy szeroki zakres czynności, które podejmujemy:

– nalewanie

– zakręcanie

– etykietowanie

– znakowanie produktów

Konfekcjonujemy oraz etykietujemy każdy rodzaj produktu. Gwarantujemy najwyższa jakość i terminowość świadczonych usług.

Konfekcjonowanie to działania związane z pakowaniem i przygotowaniem do sprzedaży różnorodnych towarów. Głównym celem podejmowania działań z zakresu konfekcjonowania jest przygotowanie produktu w taki sposób, aby prezentował się estetycznie, a jednocześnie nadawał się do użytku od razu, gdy trafi w ręce klienta. 

Profesjonalne konfekcjonowanie usługowe – usługi etykietowania i pakowania produktów

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym, bezpiecznym i kompleksowym pakowaniem różnego typu produktów i towarów. Usługowe pakowanie produktów i etykietowanie opakowania to kluczowe elementy naszej oferty. Przeprowadzamy je z naciskiem na estetykę i staranność – wykorzystujemy w tym celu najlepszej jakości banderole, folie, oznakowania, etykiety. Gwarantujemy najlepsze oznakowanie wszystkich produktów, pozwalające na ich pełną i szybką identyfikację. Etykietowanie usługowe świadczymy w ramach współpracy krótko- i długoterminowej.

Usługowe pakowanie produktów – coś więcej niż etykietowanie opakowania

Usługi etykietowania i pakowania produktów są wybierane zazwyczaj na ostatnim etapie sprzedaży. Nasza firma specjalizuje się w ich profesjonalnym, szybkim i sprawnym przeprowadzaniu. Konfekcjonowanie usługowe w naszej ofercie obejmuje: sortowanie towarów, pakowanie, usługi etykietowania. W zależności od konkretnego typu towaru, rodzaju opakowania i ilości sztuk, dobieramy konkretny zestaw rozwiązań. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na szybkie zapakowanie olbrzymich ilości opakowań, gwarantując przy tym, że usługowe pakowanie produktów będzie wykonane schludnie i starannie.

Konfekcjonowanie usługowe – pakowanie produktów w naszej ofercie

Usługowe pakowanie produktów to zadanie, które realizujemy zgodnie z zapotrzebowaniem konkretnego asortymentu oraz w sposób dopasowany do potrzeb naszych kontrahentów. Wykorzystujemy takie rozwiązania jak foliowanie, zabezpieczanie, klejenie, napełnianie, zakręcanie, uszczelnianie. Specjalizujemy się także w obsłudze towarów i produktów szczególnie wymagających oraz w napełnianiu pojemników i zbiorników na wyroby płynne lub półpłynne. Dysponujemy rozbudowanymi liniami rozlewniczymi, zrobotyzowanymi taśmami i stanowiskami pracy, automatycznymi aplikatorami i nalewarkami. Dzięki nim możemy zagwarantować najwyższej jakości konfekcjonowanie usługowe.

Dajemy gwarancję, że pakowanie produktów zostanie przeprowadzone z troską o stronę wizualną. Wykorzystujemy wyłącznie staranne opakowania, zawsze dopasowane do konkretnej grupy produktów. Nasze etykiety eksponują wszystkie potrzebne informacje w sposób wyraźny i czytelny. Zawsze dbamy o detale i walory estetyczne związane z naszymi usługami.

Usługi etykietowania i pakowania produktów – dla naszych Klientów

Jesteśmy otwarci na współpracę z kontrahentami różnych branż, pragnącymi zapakować rozmaite kategorie i ilości swoich produktów. Niezależnie od ich typu, konsystencji, specjalnych potrzeb – gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość świadczonych usług. Jesteśmy gotowi przygotować produkty do wysyłki w taki sposób, by wyglądały estetycznie, a zarazem nadawały się do użytku natychmiast po dostarczeniu do rąk nabywcy.

Konfekcjonowanie usługowe nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy – z powodzeniem przeprowadzamy je od lat, wykonując etykietowanie usługowe i pakowanie produktów. Naszym kontrahentom zawsze oferujemy konkurencyjne stawki cenowe oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy wykonawczej. Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy, dopasowane do potrzeb Państwa firmy i typu asortymentu, który będziemy pakować. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty oraz złożenia zamówienia na konfekcjonowanie usługowe. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji!