PRODUKTY

innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

LINIE PRODUKCYJNE
AUTOMATYZACJA PRODUKCJI

LINIE PRODUKCYJNE

INNOWACYJNE LINIE PRODUKCYJNE KERT

Oferta firmy KERT obejmuje całe linie produkcyjne od depaletyzacji opakowań przez dozowanie, zakręcanie lub zamykanie, etykietowanie, opakowania zbiorcze po paletyzację gotowych produktów. Nasze rozwiązania odznaczają się wysokim stopniem kustomizacji, dzięki czemu z powodzeniem odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących różne branże.
Dostarczamy nowoczesne linie produkcyjne o wysokiej sprawności. Zapewniamy kompleksowe wsparcie klienta. Pomagamy w doborze rozwiązań procesów technologicznych, dopasowujemy linie do oczekiwanych wydajności. Naszych klientów wspieramy również w trakcie użytkowania maszyn, świadczymy usługi serwisowe i dostarczamy niezbędne części i materiały eksploatacyjne. Dzięki temu oferowane linie produkcyjne działają niezawodnie, przez długi czas użytkowania, a ewentualne przestoje spowodowane koniecznością ich naprawy, serwisowania czy konserwacji są ograniczone do minimum.

linie produkcyjne
od depaletyzacji
opakowań

LINIE PRODUKCYJNE

Linia sortująco-pakująca

Multi-zadaniowe urządzenie do pakowania produktów o różnych wariantach (w tym przypadku kolory farbek) do pudełek w wybranej kolejności. Produkty z elewatora przenoszone są do bufora, gdzie następuje ich cykliczne wypuszczanie i ustawianie zestawów w odpowiedniej kolejności. Zestawy produktów przemieszczane są do gniazd, gdzie są ustawiane i wyrównywane. Trawersing przenosi zestawy pojemników do pudełek, a następnie pudełka są zamykane i przemieszczane w kierunku głowicy etykietującej, która realizuje wydruk i naklejenie etykiety na pudełku.

GŁÓWNE KORZYŚCI:

– Duża wydajność i elastyczność pozwala na obniżenie kosztów produkcji poprzez eliminację czynnika błędu ludzkiego.

– Wiele możliwości ustawienia kolejności kolorów w pudełku i dostosowania jej do rozmiaru pudełka.

– Zintegrowany moduł zamykania pudełek i aplikacji etykiet ze spersonalizowanym nadrukiem.

LINIE PRODUKCYJNE

LINIE ROZLEWNICZE

Oferujemy Państwu nowoczesne linie rozlewnicze dedykowane do obsługi produktów płynnych o zróżnicowanych parametrach (cieczy rzadkich i gęstych o różnej lepkości, cieczy przejawiających tendencje do pienienia się).

Automatyzacja procesów produkcji znajduje bezpośrednie przełożenie na koszt oraz jakość wyrobu gotowego. Nowoczesne linie rozlewnicze są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby zapewnić wydajną pracę, przy jednoczesnej wysokiej precyzji działania każdego komponentu z osobna.

linia rozlewnicza

LINIE PRODUKCYJNE

ROBOTY PRZEMYSŁOWE

Nowoczesne roboty przemysłowe są wykorzystywane zarówno do prac prostych i monotonnych, jak również zadań niebezpiecznych dla człowieka. Znajdują zastosowanie także w przypadku bardziej skomplikowanych zadań, przy realizacji których wymagana jest szybkość i precyzja.

Nasze rozwiązania pozwalają na zwiększenie wydajności i uzyskanie odpowiedniej jakości poprzez automatyzację produkcji. A to wszystko przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa i kontroli kosztów.

LINIE PRODUKCYJNE

Zrobotyzowane stanowisko pakietujące

Gniazdo produkcyjne przeznaczone do automatycznego przenoszenia pakietów produktów z form wtryskowych do opakowania zbiorczego. Maszyna w cyklu pobiera części składowe pojemników na kosmetyki i układa je w pudełku według określonego szyku.

 

W projekcie została zastosowana specjalna szuflada na pudełka, zabezpieczająca przed wejściem w strefę pracy robota poprzez zastosowanie osłon z poliwęglanu oraz urządzenia ryglującego.

LINIE PRODUKCYJNE

Zespół paletyzujący

Maszyna działa dwuetapowo w oparciu o trzy sześcioosiowe roboty. W pierwszym etapie pojedyncze produkty są pozycjonowane za pomocą automatycznie regulowanego zespołu separatorów, a następnie pobierane przez robota i układane w pakiety. W kolejnym etapie główny robot przenosi podstawki z przygotowanymi pakietami produktów na paletę zbiorczą, tworząc kolejne warstwy. Zapełniona paleta transportowana jest na platformę odbiorczą. 

KORZYŚCI

– Innowacyjny system separacji umożliwiający łatwe i szybkie przezbrojenie oprzyrządowania do pakietowania innych produktów.

– Uniwersalny przenośnik do palet o różnych rozmiarach z nowoczesnym modułem zmiany kierunku transportu palety.

– Duża wydajność dzięki zastosowaniu dwóch torów z modułami do pakietowania produktów. 

LINIE PRODUKCYJNE

Depaletyzator

Trzyosiowy robot własnej konstrukcji przenosi warstwy ułożonych produktów z palety na przenośnik buforujący. Przekładki oddzielające warstwy i puste palety odkładane są w wyznaczone miejsce za pomocą dedykowanych modułów.

Urządzenie doskonale sprawdzi się w automatyzacji linii produkcyjnych.

KORZYŚCI

– W pełni zautomatyzowane i bezpieczne urządzenie do szybkiego rozładunku opakowań.
– Zastosowanie bufora ułatwia wprowadzenie produktów do kolejnego etapu produkcji.

Oprócz wymienionych wyżej linii produkcyjnych, firma KERT oferuje między innymi etykieciarki, nalewarki do butelek oraz inne nowoczesne roboty przemysłowe.