O FIRMIE

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy KERT – najdynamiczniej rozwijającej się i wdrażającej nowoczesne rozwiązania firmy oferującej przemysłowe maszyny etykietujące, znakujące i sztaplujące.

Oferujemy Państwu proste, łatwe w obsłudze urządzenia do etykietowania, znakowania i manipulacji produktem.

Specjalizujemy się w produkcji zarówno pojedynczych bloków zajmujących się etykietowaniem, jak również budową kompletnych linii etykietująco pakujących. Tu możemy pochwalić się, że na naszej liście odbiorców są firmy, które na przestrzeni ostatnich kilku lat zakupiły od nas nawet kilkanaście linii produkcyjnych a także powierzały nam do modernizacji nie prawidłowo działające urządzenia
innych firm.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży, współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami takimi jak:

  •  Mitsubishi Electric
  •  Pepperl+Fuchs
  •  Omron
  •  Sick
  •  Moeller Eaton
  •  FANUC Robotics

Nasza firma znajduje się w centrum Polski co znacznie ułatwia logistykę i skraca czas reakcji i dojazdu do klienta nie zależnie od jego położenia. Oferujemy doskonałą jakość i trwałość produkowanych przez nas urządzeń, co przekłada się na niską awaryjność. Dzięki temu gwarantujemy każdemu nabywcy naszego urządzenia pomoc serwisową oraz usunięcie awarii w czasie 24h od momentu telefonicznego zgłoszenia awarii.

Zapraszamy do współpracy!

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Elastyczność

Nie działamy szablonowo. Podejmujemy się projektów dla każdej branży dla Klientów każdej wielkości.
null

Doradztwo

Zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem jest zawsze gotowy doradzić na każdym etapie projektu. Zrobimy wszystko, aby wybrali Państwo najlepsze rozwiązanie.
null

Indywidualne podejście

Współpraca z KERT to prawdziwie indywidualne podejście do Klienta i każdego projektu. Każdy projekt jesteśmy w stanie zrealizować od projektu, przez produkcję, kończąc na serwisie.

NASI KLIENCI

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Na zapytania odpowiadamy w ciągu 24h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KERT MICHAŁ KRASZEWSKI z siedzibą przy ul. Antoniewska 11, 02-977 Warszawa, NIP 5211143466, REGON 011890577 w celu przedstawienia oferty zaprezentowanej na tej stronie.

Menu