PRODUKTY

ROBOTY PRZEMYSŁOWE

ROBOTY PRZEMYSŁOWE

Przedsiębiorstwa przemysłowe i produkcyjne stają przed coraz większymi wymaganiami. Oczekiwania klientów w połączeniu z coraz większym zakresem obowiązków sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw sięga po roboty przemysłowe. Nowoczesna robotyka przemysłowa pozwala na realizację precyzyjnych zadań z niezawodnością i szybkością, jakiej oczekuje od producenta współczesny rynek. Poprzez wdrażanie robotów przemysłowych na liniach produkcyjnych przedsiębiorcy zwiększają przewagę konkurencyjną swojej marki i w sposób bezpośredni wpływają na efekt finansowy firmy.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań dla przemysłu KERT oferuje Państwu nowoczesne roboty przemysłowe. Nasze rozwiązania pozwalają na zwiększenie wydajności i uzyskanie odpowiedniej jakości poprzez automatyzację produkcji. A to wszystko przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa i kontroli kosztów.

Roboty przemysłowe w zakładach produkcyjnych

Kwestie kadrowe, przede wszystkim ograniczenie zainteresowania zatrudnieniem przy produkcji determinują coraz szybszą automatyzację procesów, zarówno poprzez wdrażanie wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń, jak i implementację robotów. Roboty przemysłowe, które nie wymagają skomplikowanego oprogramowania stanowią rozwiązanie wielu problemów, z jakimi mierzą się obecnie zakłady produkcyjne i przetwórcze. Ich dodatkową zaletą jest łatwość zachowania wysokiej sterylności na liniach produkcyjnych wyrobów wymagających spełnienia wysokich norm higieny.

Jaki robot przemysłowy do firmy?

Nowoczesne roboty przemysłowe są wykorzystywane zarówno do prac prostych i monotonnych, jak również zadań niebezpiecznych dla człowieka. Znajdują zastosowanie także w przypadku bardziej skomplikowanych zadań, przy realizacji których wymagana jest szybkość i precyzja.

W zależności od specyfiki linii produkcyjnej zastosować możemy m.in. roboty:

  • przegubowe,
  • kartezjańskie,
  • cylindryczne,
  • sferyczne.


Etykieciarki do butelek to urządzenia umożliwiające skuteczną aplikację etykiet, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki opakowania. Dlatego też znajdują zastosowanie nie tylko w branży spożywczej, ale również kosmetycznej – wszędzie tam, gdzie produkt gotowy dostarczany jest do konsumenta w butelce (szklanej, plastikowej, z tworzywa pochodzącego z recyclingu).

Roboty przemysłowe KERT

Klientów zainteresowanych automatyzacją linii produkcyjnej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na roboty przemysłowe. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań, które każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb zakładu produkcyjnego. To pozwala nam produkcję spersonalizowanych rozwiązań z zakresu robotyki przemysłowej. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na półautomatyczne i automatyczne linie produkcyjne, w ramach których proponujemy zaawansowane technologicznie urządzenia o relatywnie prostej konstrukcji i niezawodności w działaniu.