ZAKRĘCARKI

AUTOMATYCZNE

PÓŁAUTOMATYCZNE

Zakręcarka: Wyposażenie profesjonalnych linii rozlewniczych

Konfekcjonowanie produktów płynnych i sypkich, do opakowań takich jak butelka, słoik czy karton z zakrętką wymaga zamknięcia. Zakręcarki to urządzenia służące do szczelnego zamykania butelek i pozostałych opakowań przy użyciu wybranego typu nakrętek/zakrętek. W zależności od konstrukcji linii rozlewczej zakręcarki mogą stanowić jej integralny element lub niezależne stanowisko pracy.

Urządzenia znajdują zastosowanie w szczególności przy produkcji napojów, a także w medycynie i przemyśle chemicznym.

Zakręcarka KERT

Jako profesjonalny dostawca rozwiązań z zakresu przemysłowych maszyn takich jak: etykieciarka, nalewarka czy zakręcarka Klientom dostarczamy wysokiej jakości zakręcarki automatyczne i półautomatyczne do różnych zastosowań. Nasz asortyment obejmuje urządzenia dostosowane do pracy ze:

  • słoikami,
  • butelkami,
  • triggerami, zamknięciami typu twist-off oraz flip-flop.

Dlaczego warto wybrać zakręcarkę KERT?

Rozwiązania marki KERT odznaczają się wysoką sprawnością, co pozwala na automatyzację linii rozlewniczej, przy jednoczesnym zapewnieniu szczelności zamknięcia. Nieszczelne opakowanie, nieprawidłowo dokręcona zakrętka – tego typu błędy na etapie pakowania produktu gotowego mogą wpłynąć na jego zdatność do użytku, co powoduje duże straty finansowe dla producenta oraz utratę zaufania klientów do marki. Zakręcarki KERT projektujemy i produkujemy w taki sposób, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia nieprawidłowości na linii produkcyjnej do absolutnego minimum.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z  naszą ofertą na zakręcarki. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.