PRODUKTY

innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

ZAKRĘCARKI AUTOMATYCZNE

ZAKRĘCARKI AUTOMATYCZNE

ZAKRĘCARKA ZP1

Zakręcarka jest niezbędnym elementem każdej linii produkcyjnej na której napełniane są opakowania. Nasze urządzenia przeznaczone są do automatycznego zakręcania opakowań.

Urządzenie może być wyposażone w głowice dokręcające do różnego rodzaju nakrętek, triggerów, zamknięć typu twist-off i flip-flop. Zakręcanie realizowane jest za pomocą serwomotorów, co daje pełną kontrolę nad momentem dokręcania. Płynna regulacja szybkości umożliwia synchronizację pracy zakręcarki z innymi urządzeniami zainstalowanymi w linii. Urządzenia mogą pracować samodzielnie lub jako część linii produkcyjnej.

moduł podający
automatyczne opakowania
zbiorcze

SPRAWDŹ PRODUKTY

galeria zdjęć i filmów urządzenia

SPRAWDŹ PRODUKTY

Czym są zakręcarki

W przedsiębiorstwach przemysłowych automatyzacja produkcji pozwala na spełnianie licznych, międzynarodowych standardów oraz obniżenie kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy. Coraz więcej podmiotów docenia korzyści płynące z usprawnienia pracy i poszukuje najlepszych rozwiązań. Proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty na automatyzację linii produkcyjnej i wyposażenie działu w nowoczesne zakręcarki.

Zakręcarki stanowią istotny element linii produkcyjnej, dlatego niezależnie od tego, czy działacie Państwo w branży spożywczej, przetwórczej, alkoholowej, kosmetycznej czy farmaceutycznej warto rozważyć modernizację parku maszynowego poprzez wybór wysokosprawnej:

  • zakręcarki do słoików,
  • zakręcarki do butelek,
  • zakręcarki do triggerów, zamknięć typu twist-off  czy flip-flop.

Automatyzacja zakręcania gwarancją
jakości produktów

W każdym przedsiębiorstwie, w którym napełniane są opakowania, zakręcarka automatyczna powinna być wraz z nalewarką jednym z niezbędnych elementów wyposażenia linii produkcyjnej. Prawidłowo zakręcony pojemnik gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie produktów i ich zawartości do momentu celowego otwarcia przez konsumenta. Przy nieprawidłowo zamkniętej pokrywce ciecz może wydostać się na zewnątrz pojemnika lub pozostać w opakowaniu, ale ulec zepsuciu i stracić swoje właściwości. Taka sytuacja oznacza duże straty finansowe dla producenta oraz utratę zaufania klientów do marki. Rozwiązaniem jest automatyzacja procesu produkcji. Zamontowana na linii zakręcarka automatyczna pozwoli znacznie ograniczyć ryzyko wystąpienia błędu w postaci niewystarczająco zakręconego opakowania. Jednocześnie dzięki kontroli nad momentem dokręcania zapobiegnie przekręceniu gwintu w nakrętce, co również mogłoby skutkować wyciekiem lub zepsuciem produktu.
zakrecarki
zakrecarki

Nowoczesne zakręcarki

Nowoczesna zakręcarka automatyczna może być wyposażona w specjalne głowice, dzięki którym możliwe jest dokręcanie różnych nakrętek, triggerów oraz zamknięć typu flip-flop oraz twist-off. Pełna kontrola nad momentem dokręcania jest osiągana za pomocą serwomotorów. Zakręcarki pracują niezwykle płynnie. Dzięki regulacji szybkości możliwa jest synchronizacja ich pracy z innymi urządzeniami na linii produkcyjnej. Oferowane przez nas zakręcarki mogą być częścią linii, jak również pracować w Państwa przedsiębiorstwie samodzielnie.

Inwestowanie w nowe technologie i zaawansowane rozwiązania pomaga również podnieść konkurencyjność podmiotu. Dlatego każde przedsiębiorstwo przemysłowe, w którym napełniane są pojemniki, powinno być wyposażone w nowoczesne zakręcarki automatyczne. Jako marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu linii produkcyjnych oferujemy wysokiej jakości rozwiązania z możliwością ich dostosowania do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zakręcarki do słoików i butelek marki KERT znajdują zastosowanie w obsłudze produktów płynnych i sypkich, ograniczając koszty produkcji, zmniejszając straty i pozwalając na zachowanie ciągłości dostaw wyrobów gotowych.

Klientów zainteresowanych wyborem zakręcarki automatycznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.